zamknij stream Stream

StarLadder Major Berlin 2019 - Minor Championships

StarLadder Major Berlin 2019 to drugi Major bieżącego roku, a żeby poznać wszystkich uczestników, muszą poprzedzić go tzw. Minory.

Minory poprzedzają każdego Majora i od pewnego czasu są ostatnim etapem przed głównym turniejem. Katowicki Major wprowadził spore zmiany w systemie rozgrywania Minorów, które zaadaptowane zostały również do tego turnieju.  Przede wszystkim spośród 32 walczących o promocję drużyn, aż 10 z nich awansuje do głównych zawodów. Oprócz dwóch najlepszych składów z każdego regionu, zespoły z trzecich miejsc zmierzą się o dodatkowe trzy sloty w odrębnej drabince.

Składy będą walczyć na miejscu w Berlinie w dwóch różnych terminach. Minor europejski oraz amerykański odbędzie się w dniach 17-21 lipca, natomiast dwa pozostałe będą rozgrywane między 24 a 28 lipca. Kolejną zmianą jest to, że nie zobaczymy meczu o pierwsze i drugie miejsce. Najlepsza ekipa w drabince wygranych zgarnie dodatkowo $30.000.

Daty poszczególnych Minorów

  • Minor amerykański – 17-21 lipca
  • Minor europejski – 17-21 lipca
  • Minor azjatycki – 24-28 lipca
  • Minor CIS – 24-28 lipca
  • Minor Play-in – 29 lipca

Grupy i harmonogram

Lp.DrużynaBilans
1NRG Esports2-0
2Sharks2-1
3Singularity1-2
4TeamOne0-2
Lp.DrużynaBilans
1INTZ2-0
2FURIA2-1
3Luminosity1-2
4eUnited0-2

Środa, 17 lipca:

  • 10:00 – United States NRG 16:5 Brazil TeamOne
  • 11:45 – United States Singularity 8:16 Brazil Sharks
  • 13:25 – United States NRG 2:0 Brazil Sharks

Czwartek, 18 lipca:

  • 10:00 – Brazil TeamOne 1:2 United States Singularity
  • 13:00 – Brazil Sharks 2:1 United States Singularity

Środa, 17 lipca:

  • 10:00 – Brazil FURIA 13:16 Brazil INTZ
  • 11:45 – United States eUnited 11:16 Brazil Luminosity
  • 13:25 – Brazil INTZ 2:1 Brazil Luminosity

Czwartek, 18 lipca:

  • 10:00 – United States eUnited 0:2 Brazil FURIA
  • 13:00 – Brazil Luminosity 0:2 Brazil FURIA

Piątek, 19 lipca:

  • 10:00 – Brazil Sharks 0:2 Brazil INTZ
  • 13:00 – United States NRG 2:0 Brazil FURIA

Sobota, 20 lipca:

  • 10:00 – Brazil FURIA 2:0 Brazil Sharks
  • 13:00 – United States NRG 2:0 Brazil INTZ

Niedziela, 21 lipca:

  • 14:00 – Brazil FURIA 2:1 Brazil INTZ

Uczestnicy

United States NRG Esports

United States eUnited

United States Team Envy

Brazil FURIA eSports

Brazil Team One

Brazil Luminosity

Brazil INTZ eSports

Brazil Sharks

Grupy i harmonogram

Lp.DrużynaBilans
1CR4ZY2-0
2.mousesports2-1
3.NoChance1-2
4.Sprout0-2
Lp.DrużynaBilans
1.fnatic2-0
2.North2-1
3BIG1-2
4.Ancient0-2

Środa, 17 lipca:

  • 16:00 – European Union mousesports 14:16 European Union NoChance
  • 17:15 – Serbia CR4ZY 16:13 Germany Sprout
  • 19:30 – European Union NoChance 0:2 Serbia CR4ZY

Czwartek, 18 lipca:

  • 16:00 – European Union mousesports 2:1 Germany Sprout
  • 19:00 – European Union NoChance 1:2 European Union mousesports

Środa, 17 lipca:

  • 17:30 – Denmark North 16:6 Germany BIG
  • 19:20 – Sweden fnatic 16:7 Sweden Ancient
  • 20:30 – Denmark North 0:2 Sweden fnatic

Czwartek, 18 lipca:

  • 16:00 – Germany BIG 2:1 Sweden Ancient
  • 19:00 – Denmark North 2:0 Germany BIG

Piątek, 19 lipca:

  • 16:00 – Denmark North 2:0 Serbia CR4ZY
  • 19:00 – Denmark mousesports 2:0 Sweden fnatic

Sobota, 20 lipca:

  • 16:00 – Serbia CR4ZY 2:0 Sweden fnatic
  • 19:00 – European Union mousesports 2:0 Denmark North

Niedziela, 21 lipca:

  • 18:00 – Serbia CR4ZY 2:0 Denmark North

Uczestnicy

Serbia CR4ZY

Sweden Fnatic

European Union mousesports

Denmark North

Sweden Ancient

Germany Sprout

Germany BIG

European Union NoChance

Grupy i harmonogram

Lp.DrużynaBilans
1Grayhound2-0
2AVANT2-1
35POWER1-2
4.Energy0-2
Lp.DrużynaBilans
1TYLOO2-0
2MVP PK2-1
3Alpha Red1-2
4.FFAmix0-2

Środa, 24 lipca:

  • 10:00 – Australia Grayhound 16:7 South Africa eNergy
  • 11:15 – China 5POWER 9:16 Australia AVANT
  • 12:30 – Australia Grayhound 2:0 Australia AVANT

Czwartek, 25 lipca:

  • 10:00 – South Africa Energy 0:2 China 5POWER
  • 13:00 – Australia AVANT 2:0 China 5POWER

Środa, 24 lipca:

  • 10:00 – Korea, Republic of MVP PK 10:16 Thailand Alpha Red
  • 11:15 – China TYLOO 16:8 FFAmix
  • 12:30 –  Thailand Alpha Red 1:2 China TYLOO

Czwartek, 25 lipca:

  • 10:00 – Korea, Republic of MVP PK 2:0 Albania ffamix
  • 13:00 – Thailand Alpha Red 1:2 Korea, Republic of MVP PK

Piątek, 26 lipca:

  • 10:00 – Australia Grayhound 2:0 Korea, Republic of MVP PK
  • 13:00 – China TYLOO 2:0 Australia AVANT

Sobota, 27 lipca:

  • 10:00 – Korea, Republic of MVP PK 2:0 Australia AVANT
  • 13:00 – Australia Grayhound 2:1 China TYLOO

Niedziela, 28 lipca:

  • 14:00 – China TYLOO 2:0 Korea, Republic of MVP PK

Uczestnicy

Australia Grayhound Gaming

Australia Avant

China TYLOO

China 5Power

Korea, Republic of MVP PK

Thailand Alpha Red

FFAmix

South Africa eNergy

Grupy i harmonogram

Lp.DrużynaBilans
1.forZe2-0
2.Syman2-1
3.Gambit Young.1-2
4.Unique0-2
Lp.DrużynaBilans
1.DreamEaters2-0
2.Spirit2-1
3.Warthox1-2
4.Nemiga0-2

Środa, 24 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation forZe 16:9 Russian Federation Syman
  • 17:15 – Russian Federation Unique 4:16 Russian Federation Gambit Yongsters
  • 18:30 – Russian Federation forZe 2:0 Russian Federation Gambit Youngsters

Czwartek, 25 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation Syman 2:0 Russian Federation Unique
  • 19:00 – Russian Federation Gambit Youngsters 1:2 Russian Federation Syman

Środa, 24 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation Spirit 3:16 Russian Federation DreamEaters
  • 17:15 – Belarus Nemiga 9:16 Russian Federation Warthox
  • 18:30 – Russian Federation DreamEaters 2:0 Russian Federation Warthox

Czwartek, 25 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation Spirit 2:0 Belarus Nemiga
  • 19:00 – Russian Federation Warthox 0:2 Russian Federation Spirit

Piątek, 26 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation forZe 2:0 Russian Federation Spirit
  • 19:00 – Russian Federation DreamEaters 1:2 Russian Federation Syman

Sobota, 27 lipca:

  • 16:00 – Russian Federation Spirit 0:2 Russian Federation DreamEaters
  • 19:00 – Russian Federation forZe 2:0 Russian Federation Syman

Niedziela, 28 lipca:

  • 18:00 – Russian Federation DreamEaters 0:2 Russian Federation Syman

Składy

Belarus Nemiga Gaming

Russian Federation Team Spirit

Russian Federation  Syman Gaming

Russian Federation forZe

Russian Federation  Unique Team

Russian Federation Warthox 

Russian Federation  Gambit Youngsters

Russian Federation DreamEaters

29 lipca, poniedziałek

  • 12:00 – Brazil INTZ vs Russian Federation DreamEaters
  • 15:00 – Denmark North vs Korea, Republic of MVP PK
  • 18:00 – mecz przegranych

Uczestnicy

Denmark North 

Brazil INTZ

Russian Federation DreamEaters

Korea, Republic of MVP PK