Kolejny Polak dołącza do jednej z czołowych ekip Prime League. Zwyroo po znakomitym wiosennym splicie zastąpi Nuclearinta w Schalke Evolution.

Artur „⁠Zwyroo” Trojan ma za sobą najlepszy split w swojej karierze. Wiosną wraz z Mkers zajął drugie miejsce w lidze włoskiej, jednak indywidualnie na tle innych wypadał świetnie i zdobył aż 5 tytułów MVP. Natomiast większym sukcesem był występ na EU Masters, ponieważ MKS awansowało do ćwierćfinału. Warto wspomnieć, że wcześniej tylko jedna drużyna z tego regionu osiągnęła top8 EUM i to w 2018 roku, więc jest to spory wyczyn. Zwłaszcza że Zwyroo i spółka po drodze dwukrotnie pokonali takie ekipy, jak: eSuba, Z10 ESHARK i K1CK. Natomiast sam Polak w większości tych spotkań grał pierwsze skrzypce. A teraz będzie mógł po raz kolejny pokazać swoje umiejętności w dużo lepszej lidze, gdyż będzie prezentować barwy Schalke Evolution w Prime League.

Schalke Evolution wiosną zajęło miejsce w czołowej trójce. Jednak różnica między nimi, a BIG oraz MOUZ była ogromna i uważam, że dalej taka będzie. Zwyroo w składzie niemieckiej formacji zastąpi Nuclearinta zaś ten był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w składzie. Nic oczywiście nie ujmuję Polakowi, gdyż ten również może być najlepszy w zespole, aczkolwiek reszta składu jest taka sama jak wiosną, a w League of Legends jedna osoba do sukcesu nie wystarczy. Dlatego jako głównego przeciwnika S04E upatrywałbym SK Gaming Prime. Tam także zmienił się tylko środkowy, a nowym nabytkiem jest twohoyrz. Bułgar tak, jak Zwyroo znakomicie się zaprezentował na tegorocznym EU Masters, więc te pojedynki będą znakomicie. Jednak w pierwszym dniu pierwszej kolejki ligi niemieckiej zobaczymy polskie starcie Artura z Czekoladem.

Cały skład FC Schalke 04 Evolution na letni split prezentuje się tak:

  • 🇷🇸 Pavle „⁠Yoppa” Kostić
  • 🇩🇪 Patrick „⁠Obsess” Engelmann
  • 🇵🇱 Artur „⁠Zwyroo” Trojan
  • 🇩🇪 Leander „⁠Kynetic” Sydekum
  • 🇩🇪 Barış „⁠Tolerant” Çepnioğlu
  • 🇹🇷 Mert „⁠Mert” Tanrıverdi
  • 🇩🇪 Christoph „⁠nRated” Seitz