Kolejna zmiana w amerykańskiej formacji. Drużyna Sørena „Bjergsena” Bjerga po rozstaniu z trenerem postanowiła dokonać zmiany na dolnej alei. Jesper „Zven” Svenningsen szuka więc nowego pracodawcy.

Karuzela transferowa rozkręciła nam się na dobre. Póki co Słyszymy głównie o zwolnieniach, a przoduje w tym Amerykański Team SoloMid. Ledwo drużynę opuścił Tony „Zikz” Gray, który znalazł już zatrudnienie w 100 Thieves, a już słyszymy o kolejnych zwolnieniach. Tym razem kolej przyszła na bot lanera TSM. Jak oznajmia Zven na swoim profilu na Twitterze, został on wolnym zawodnikiem i już jest podekscytowany wizją pracy w nowej organizacji, niekoniecznie grającej w League Championship Series.

Duński zawodnik bronił barw TSM-u od dwóch lat, a wcześniej reprezentował on takie drużyny jak G2 Esports czy Origen. Ekipa Bjergsena nie spełniła jednak w tym sezonie pokładanych w niej nadziei. Brak awansu na Mistrzostwa Świata spowodował, iż włodarze przystąpili do gruntownej przebudowy zespołu i możemy tylko wyglądać od nich kolejnych informacji.