Zakończyło się głosowanie na pięć drużyn, które walczyć będą podczas All-Stars Barcelona. Wśród graczy, którzy pojawią się na turnieju znajduje się Marcin „Jankos” Jankowski.

Turniej All-Stars po raz kolejny urozmaici nam oczekiwania na rozpoczęcie kolejnego sezonu rozgrywek ligowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w Barcelonie, od ósmego do jedenastego grudnia. W trakcie tych zawodów zobaczymy mecze pomiędzy drużynami regionalnymi, różne tryby gry, a także pojedynki jeden na jednego. Kogo jednak zobaczymy w trakcie tych rozgrywek?

LCK (Korea Południowa)

Smeb
Bengi
Faker
PraY
Madlife

EU LCS (Europa)

sOAZ
Jankos
xPeke
Rekkles
Mithy

NA LCS (Ameryka Północna)

Impact
Reignover
Bjergsen
Doublelift
Aphromoo

LPL (Chiny)

Mouse
Clearlove
We1less
Uzi
Mata

LMS (Tajwan)

Ziv
Karsa
Maple
Bebe
Albis

Każdy z zawodników ma możliwość zrezygnować z udziału. Do tej pory zrobił to jedynie Bora „YellOwStaR” Kim, który nie będzie mógł pojawić się w trakcie turnieju. Jak co roku ligi zostały podzielone także na dwie drużyny – Team Ice oraz Team Fire. W pierwszej z nich znalazły się ekipy EU LCS All-Star, LMS All-Star oraz LPL All-Star, natomiast w drugiej LCK All-Star, NA LCS All-Star oraz IWC All-Star. Zawodnicy ostatniej z nich zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.