Od dawna wiadomo było, że Misfits wykupiło miejsce w Challenger Series, nie podano wtedy jednak żadnego składu zespołu, lecz teraz wiemy już wszystko – w drużynie zagrają trzej Europejczycy oraz dwaj zawodnicy z Korei.

Informacja na temat Misfits Academy została podana na fanpage'u organizacji. Dowiadujemy się z niej jaki skład zobaczymy w nadchodzącej wiosennej rundzie Challenger Series. Część zawodników grała już pod banderą Misfits, lecz pojawiają się także nowe twarze.


Na górnej alejce pojawi się młody koreański talent – Park „Jisu” Jin-Cheol, który nie ma jeszcze doświadczenia w profesjonalnej grze. W lesie buszować będzie Leon „Lamabear” Krüger, który rywalizował w barwach organizacji w poprzednim sezonie. Na środku zobaczymy Sofyana „CozQ” Rechchada, który próbuje znaleźć drogę do EU LCS już od kilku lat, jest jednak utalentowanym zawodnikiem i z pewnością będzie ciążyła na nim ogromna odpowiedzialność. Na dolnej alejce współpracować będą AD Carry – Soler „Yuuki60” Florent oraz wspierający –  Han „Dreams” Min-Kook. Francuz tak samo jak CozQ, ma już za sobą kilka sezonów rozegranych w Challenger Series, a koreański support rywalizował pod banderą Misfits w zeszłym roku. Nad nowym składem zespołu czuwać będzie weteran europejskiej sceny League of Legends – Petar „Unlimited” Georgiev. Bułgar jest bardzo doświadczony i z pewnością może wnieść do drużyny bardzo dużo i pomóc zawodnikom poprawnie współpracować.