Puchar Polski ESN by ASUS ROG będzie jednym z największych wydarzeń w krajowej Lidze Legend. Turniej, który odbędzie się podczas ESPORTNOW 2017 we Wrocławiu, skomentują Dis, Nervarien, Arquel oraz Leo.

Podczas Pucharu Polski ESN by ASUS ROG będziemy mieli szansę oglądać wiele z najlepszych polskich zespołów w akcji. Drużyny zaproszone oraz ekipy, które wywalczyły sobie miejsca na scenie ASUS ROG to RazDwaTrzyBarykadaAGO Gaming, Pompa Team, Jasny Gwint, Team DPD, Katastrofa Awionetki oraz Digital Paradox. Poziom rozgrywek zapowiada się na bardzo wysoki, dlatego mecze umilą Wam aż czterej komentatorzy. Będą to Norbert „Dis” Gierczak, Damian „Nervarien” Ziaja, Łukasz „Leo” Mirek oraz Krzysztof „Arquel” Sauć. Pierwszych trzech znamy już ze spotkań w ramach Polskiej Ligi Esportowej, gdzie komentują mecze najlepszych polskich zespołów.

Turniej zapowiada się szampańsko, a poziom rozgrywek z pewnością będzie zadowalał oko. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, więc nie musicie martwić się, że przegapicie to widowisko. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na ESN17 , mamy transmisję na kanale ESPORT NOW.