Kolejne informacje transferowe ujrzały światło dzienne. Tym razem chodzi o SK Gaming, w którym podobno zobaczymy Jezu i Treatza na dolnej alei. Ponadto są też plotki odnośnie do reszty składu.

Z wielu źródeł wiadomo, że Treatz miał wiele propozycji, aczkolwiek jak pisze LEC Wooloo, zdecydował się zostać w SK Gaming. Tym razem na swoich zasadach, czyli zobaczymy go na pozycji wspierającego. A dolną alejkę stworzy z nim Jezu, więc będzie to powrót duetu z wiosennego splity, który prezentował się solidnie. To może cieszyć, gdyż letni split był beznadziejny dla SK, ale to nie dziwi skoro wspomniany Szwed musiał grać na jungli, a francuski strzelec z początku tworzył botlane z Jezisem, czyli trenerem.

Skład uzupełni trójka reprezentantów Niemiec. Na górnej alei grać ma Jenax, którego wszyscy dobrze znają, ponieważ 22-latek spędził już dwa lata w barwach SK Gaming i uważam, że zasłużył na to miejsce. Trochę inaczej jest jednak w przypadku jungli. Tam wielu polskich fanów liczyło, że zobaczymy Cinkrofa, który ma za sobą znakomity rok w Karmine Corp, gdyż dwukrotnie wygrał EUM. Tymczasem SK zdecydowało się na odgrzewanego kotleta, jakim niewątpliwie jest Gilius. Nie zrozumcie mnie źle, niemiecki jungler nie jest zły, ale też nie ma w jego grze fajerwerków. Natomiast podoba mi się wzięcie na środkową aleję Sertussa. 19-latek pokazywał się świetnie w barwach Misfits Premier i w wielu spotkaniach prowadził drużynę do zwycięstwa.

Jeśli plotki się potwierdzą to tak będzie się prezentował pełny skład SK Gaming na wiosenny split 2022 roku:

  • 🇩🇪 Janik „Jenax” Bartels
  • 🇩🇪 Erberk „Gilius” Demir
  • 🇩🇪 Daniel „Sertuss” Gamani
  • 🇫🇷 Jean „Jezu” Massol
  • 🇸🇪 Erik „Treatz” Wessén