Już od jakiegoś czasu można było usłyszeć pogłoski o tym, że Patryk „Mystiques” Piórkowski opuści szeregi AGO ROGUE. Dziś stało się to faktem, a jego następca nie jest nam na razie znany.

Patryk swoją przygodę w polskiej formacji rozpoczął od trzeciego sezonu Ultraligi. Jego skład był od początku uznawany za faworyta. Początek fazy zasadniczej przebiegł wręcz doskonale dla AGO ROGUE. Problemy zaczęły pojawiać się dopiero po pewnym czasie. Mimo chwilowych momentów niemocy drużyna zdołała zakończyć zmagania na pierwszym miejscu. W playoffach po raz kolejny pokazali swoją dominację, w finale pokonując K1CK i zdobywając tytuł Mistrza Polski oraz slot na EU Masters.

Międzynarodowy turniej również przebiegł niezwykle pomyślnie dla formacji Patryka. Najpierw udało jej się razem z LDLC OL wyjść z grupy, pozbywając tej szansy Vodafone Giants oraz Defusekids. W playoffach pokonali mousesports, lecz uznać wyższość wroga musieli już w kolejnym pojedynku, ze wcześniej wspomnianym francuskim zespołem, który później wygrał w finale na K1CK. 3-4. miejsce to jednak wciąż wspaniały rezultat, który powinien usatysfakcjonować każdego kibica tego zespołu.

Dużo mówi się o tym, że Mystiques dołączy do K1CK, gdzie na pozycji wspierającego zastąpiłby Raxxo, który dość nieoczekiwanie został odsunięty od składu. Do AGO ROGUE ma natomiast dołączyć Adrian „Trymbi” Trybus. Więcej informacji powinniśmy dostać już niebawem, wszak za mniej niż dwa tygodnie rusza czwarty sezon Ultraligi.