Zwycięskiego składu się nie zmienia – z takiego założenia wychodzi także zarząd G2 Esports. Organizacja zdecydowała się na przedłużenie kontraktów z trzema dywizjami, w tym League of Legends.

G2 Esports od samego powstania przyświeca słuszny cel – być jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych drużyn na świecie. Ostatnie miesiące udowadniają, że marzenie Ocelote’a należy rozpatrywać nie w kategoriach niepewnej przyszłości, lecz panującego i utrzymującego się trendu. Nie powinna zatem dziwić decyzja o przedłużeniu współpracy z aż trzema dywizjami.

W Polsce organizacja z samurajem w logo kojarzy się głównie z League of Legends. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak to właśnie w jej barwach sukcesy osiąga Marcin “Jankos” Jankowski. Zarówno rodzimy jungler, jak i wszyscy członkowie zespołu i sztabu szkoleniowego podpisali kontrakty, zgodnie z bazą Riot Games, do listopada 2022 roku. Warto przypomnieć, iż w zeszłym roku powyższy zespół zajął drugie miejsce w trakcie mistrzostw świata.

Dobre wieści nie dotyczą jednak wyłącznie najpopularniejszej gry MOBA. G2 Esports pod swoimi skrzydłami zachowa także zawodników Rocket League oraz Rainbow Six Siege. Gracze motoryzacyjnego odpowiednika piłki nożnej zdominowali ligę Ameryki Północnej, a następnie osiągnęli finał w trakcie Worlds 2019.

Drużyna FPS-a ze stajni Ubisoftu została natomiast uformowana stosunkowo niedawno. Danny Engels, Head of Esports Operations w G2 Esports, podkreśla, że zespół jest ze sobą zgrany, a ogromne ambicje mają szansę przeistoczyć się w międzynarodowe sukcesy.