Transfer Misfits Gaming na razie oddaje. Króliczki z Zanzarah'em w składzie wygrały z Rogue i awansowały do strefy play-off. Łotrzyki zaś ulegają już w drugim starciu z rzędu, więc można zacząć mówić o lekkim kryzysie.

Rogue 0-1 Misfits Gaming (MVP: Neon)

Gwen / Vi / Taliyah / Ezreal / Amumu – Gnar / Poppy / Zoe / Zeri / Leona

Gra od początku była pełna walk na dolnej alei. Najpierw pierwszą krew po akcji 2v2 zgarnął Neon, a później zrewanżował mu się Trymbi. Potem zaś Zanzarah z Mersą pojawili się na środkowej linii i ten drugi wyeliminował rywala. Przewaga Króliczków wzrosła zaś jeszcze bardziej po walce przy pierwszym oceanicznym smoku. Tego ukradł Marlang, ale wraz z Odoamne przypłacili za to życiem. A po gonitwie upadł również Trymbi, chociaż Comp trafioną umiejętnością specjalną zrewanżował się, eliminując Zanzarah'a.

Następna walka odbyła się przy czwartym smoku i była bardzo wyrównana, a skończyła się wynikiem 3-3, choć smoka zgarnęło Misfits Gaming. Kolejnego potwora też podjęło właśnie MSF, zdobywając punkt duszowy. Potem zaś świetnie na midzie zagrało Rogue, wyłapując Mersę i niedługo po tym poszło po Nashora. Łotrzyki go wzięli, a w dodatku jeszcze zabili Irrelevant'a. Kilka minut później także smok trafił w ręce RGE i obie drużyny miały po trzy zgromadzone potwory. Także w powietrzu wisiała jakaś wielka walka drużynowa. Ta się odbyła przy Baronie, a dzięki wielkim obrażeniom Odoamne i Comp'a wygrało ją Rogue. Następnie jednak Misfits sięgnęło po duszę oceanicznego smoka. A w ostatecznej walce masę obrażeń zadał świetnie pozycjonujący się Neon i Króliczki poszły po nexus.