Wszelkie power rankingi zawsze budzą wokół siebie kontrowersję. Tymczasem rozpoczęło się głosowanie na zawodników All-Pro Team LEC i to wy możecie wybrać, kto był waszym zdaniem najlepszy.

Za nami faza zasadnicza letniego splitu LEC 2021. Zwyciężyło Rogue zaraz przed G2 Esports, MAD Lions, oraz Misfits Gaming. Natomiast jak co split ruszyło głosowanie na All-Pro Team, czyli na najlepszych zawodników. Tym razem to widzowie mają możliwość wcielić się w ekspertów i ocenić, którzy gracze powinni się znaleźć w trzech All-Pro składach. Także do wyboru jest po trzech zawodników na każdą pozycję i oczywiście kolejność ma znaczenie.

W poprzednich latach w głosowaniach zawsze dominowali zawodnicy G2 Esports. Nie dość, że organizacja ma mnóstwo fanów i duże zasięgi, to po prostu ekipa Jankos grała najlepiej w Europie. Często wysoko jest również Fnatic, też z uwagi na te same względy.

W tym splicie League of Legends European Championship występowało pięciu Polaków i każdy dostał się do fazy pucharowej. Także są spore szanse, że zostaną wybrani, ponieważ po prostu grali na wysokim poziomie. Jednak zobaczyć będziemy ich mogli tylko na dwóch pozycjach, gdyż mamy trzech junglerów (Inspired, Jankos, Selfmade) i dwóch wspierających (Trymbi, Vander). W poprzednim splicie docenieni zostali Jankos oraz Inspired w kolejno pierwszym i drugim składzie.

Głosować możecie na tej stronie.