Przed nami druga kolejka letniego splitu Ultraligi. Po pierwszej sporo rzeczy zrobiło się wiadomych, a jeszcze więcej niewyjaśnionych. Także szykują się starcia, po których można będzie więcej powiedzieć o naszej lidze.

Poprzednia kolejka wyglądała dość różnie. Jedyną spodziewaną stałą było AGO Rogue miażdżące rywali. A tak to pierwszy dzień był całkiem przewidywalny. Ekipy, które nie zrobiły wielkich zmian lub formacje lepsze na papierze wygrywały. Natomiast inaczej potoczył się drugi dzień rozgrywek letniego splitu Ultraligi. Już na starcie Komil&Friends zwyciężyło z Team ESCA Gaming. Następnie devils.one zatrzymało Forsaken, a wisienką na torcie była wygrana Illuminar z Dżentelmenami, choć to było równe na papierze starcie.

Po pierwszym tygodniu trochę się wykreowało, kto będzie walczył o najwyższe lokaty, a kto będzie zamykał tabelę. A w drugiej kolejce rozgrywek szykują się zacięte spotkania. Natomiast wyglądające na mniej równe mogą się okazać równie ciekawie. Jeszcze zobaczymy, co się stanie. Dziś najciekawiej zapowiadają się mecze Z10 kontra GGM i IHG vs FSK. Ten drugi został nawet uznany meczem tygodnia i myślę, że słusznie. Lekkimi faworytami są Zeto Tenacity i Illuminar Gaming, jednak nie wiadomo czy potwierdzą formę. Mnie zaś ciekawi czy IW i GSK wstaną z kolan.

Tak prezentuje się terminarz dzisiejszego dnia Ultraligi:

  • 17:00 Zero Tenacity vs Gentlemen's Gaming
  • 18:00 devils.one vs AGO Rogue
  • 19:00 Team ESCA Gaming vs Iron Wolves
  • 20:00 Komil&Friends vs Goskilla
  • 21:00 Illuminar Gaming vs Forsaken