Nadchodzi następna kolejka najważniejszych rozgrywek League of Legends w Polsce. Czy devils.one zrewanżuję się piratom za doznaną wcześniej porażkę?

W miarę jak zbliża się koniec fazy zasadniczej Ultraligi, powinniśmy oczekiwać coraz bardziej zażartej rywalizacji. Po ośmiu rozegranych dotychczas meczach niezagrożoną pozycję ma AGO ROGUE. Pozostałe miejsca dające awans do fazy play-off są jednak sprawą otwartą. Harmonogram dzisiejszych starć prezentuje się następująco:

  • 17:30 – devils.one vs piratesports
  • 18:30 – Illuminar Gaming vs PRIDE
  • 19:30 – K1CK Neosurf vs AVEZ Esport
  • 20:30 – AGO ROGUE vs  Diablo Chairs

Hitem kolejki będzie spotkanie drużyny Mateusza „Czajka” Czajki z ekipą prowadzoną przez Fryderyka „Veggiego” Kozioła. Piraci mają na swoim koncie zaledwie 3 zwycięstwa w tym sezonie Ultraligi. Kwestia awansu do fazy play-off pozostaje więc bardzo delikatna i każdy punkt może być tutaj kluczowy. Zdaje się, że Michał „Roison” Dubiel i spółka mają pomysł na swoich przeciwników. Czy jednak to wystarczy? Z drugiej strony devils.one bardzo mocno liczy na zajęcie drugiego miejsca i również nie może pozwolić sobie na porażkę.

W pozostałych starciach będziemy mieli wyraźnych faworytów. IHG powinno gładko przejść swoich przeciwników z PRIDE. Tylko trochę bardziej wyrównane może być starcie drugiego w klasyfikacji Ultraligi K1CK z AVEZ. Na zakończenie dnia dostaniemy niepokonane AGO. Ekipa Pawła „Woolite'a” Pruskiego jest jak dotychczas niepokonana i mało prawdopodobne, aby miało się to dzisiaj zmienić.

Wszystkie spotkania Ultraligi transmitowane są w języku polskim na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.