Za nami pierwsze spotkanie rundy eliminacyjnej – LGD Gaming zatriumfowało ponad Rainbow7. Już za chwilę na Summoner's Rift zmierzą się natomiast dwie formacje bliższe europejskiemu odbiorcy – MAD Lions oraz SuperMassive Esports.

Poranne spotkanie pomiędzy LGD Gaming a Rainbow 7 – drużynami kolejo z Chin oraz Ameryki Łacińskiej – zakończyło się w najkrótszy możliwy sposób. Na przestrzeni trzech map drużyna Peanuta choć w małym stopniu zrehabilitowała się w oczach sympatyków po przeciętnych występach w fazie grupowej. Ostatecznie ich zwycięstwo przeniosło ich do jutrzejszego spotkania o awans, gdzie zmierzą się z Legacy Esports.

Już za chwilę na Summoner's Rift pojawią się natomiast dwie ekipy znacznie bliższe sercu europejskiemu odbiorcy – SuperMassive Esports oraz MAD Lions. Spotkanie zapowiada się na znacznie bardziej wyrównane, a patrząc na ostatnie występy w fazie play-in można posunąć się do stwierdzenia, że to Tureccy gracze są faworytami do odniesienia zwycięstwa. Stawka spotkania jest ogromna, albowiem na podobieństwo poprzedniego meczu, przegrany odpada z Worlds 2020, zaś triumfator kontynuuje walkę o awans. Przyszły zwycięzca spotkania zmierzy się nań z Unicorns of Love.

Transmisja ze spotkania w języku polskim dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.