Rozgrywki grupowe głównego etapu Worlds 2020 trwają w najlepsze. Już dziś o 10:00 ruszy czwarty dzień zmagań, które zostanie zainicjowane starciem pomiędzy G2 Esports oraz Team Liquid.

Rywalizacja pomiędzy Ameryką Północną i Starym Kontynentem od zarania dziejów League of Legends budzi wiele emocji. Zwłaszcza, gdy na przeciwko siebie stają kluczowe drużyny obu regionów. Do opisywanego starcia dojdzie już dziś, albowiem czwarty dzień zmagań grupowych tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends rozpocznie batalia pomiędzy G2 Esports oraz Team Liquid.

Mecz według planu rozpocznie się o 10:00, a biorąc pod uwagę dotychczasowe dyspozycje obu zespołów nieciężko jest wskazać faworyta. Są nim, rzecz jasna, podopieczni Grabbza, którzy dotychczas w swojej grupie pozostają niepokonani. Ponadto należy pamiętać, że to właśnie przeciwko Team Liquid Marcin „Jankos” Jankowski i spółka ustanowili trwający rekord w najkrótszym zwycięstwie w formacie best of five, do trzech wygranych map.

Dzisiejszych kłopotów graczy z LCS-a nie definiuje wyłącznie G2 Esports. W późniejszym czasie pozostałe zespoły z Ameryki Północne zmierzą się z reprezentantami Azji. Pełen terminarz spotkań prezentuje się następująco:

  • 10:00 – G2 Esports vs Team Liquid
  • 11:00 – Suning vs Machi Esports
  • 12:00 – DRX vs FlyQuest
  • 13:00 – Top Esports vs Unicorns of Love
  • 14:00 – Fnatic vs Gen.G
  • 15:00 – Team SoloMid vs LGD Gaming

Pełna transmisja z dzisiejszych spotkań Worlds 2020 dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.