Już dziś rozstrzygną się losy grupy B fazy play-in tegorocznych mistrzostw świata. W walce o awans do głównego etapu lub spotkań barażowych wystąpią między innymi Unicorns of Love, PSG Talon oraz LGD Gaming.

Trzeci dzień zmagań w ramach etapu play-in Worlds 2020 obfitować będzie wyłącznie w spotkania grupy B. Cztery ostatnie mecze rozstrzygną o ostatecznym przydziale miejsc, a co za tym idzie, wskażą która drużyna otrzyma bezpośredni awans do głównego etapu tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends.

Spotkania rozpoczną się już o 10:00, gdy na Summoner's Rift wystąpi V3 Esports oraz LGD Gaming. Chińska formacja, z pozoru postrach całego zgromadzenia, dotychczas dysponuje wynikiem wskazującym wyłącznie na dwie porażki. Za najbardziej ciekawe mecze można uznać jednak te z udziałem Unicorns of Love. Występująca w ramach rosyjskiej ligi drużyna w dniu debiutu na szanghajskiej scenie zaliczyła aż dwa zwycięstwa – przeciwko wspomnianemu V3 oraz PSG Talon. Pełen terminarz spotkań prezentuje się następująco:

  • 10:00 – V3 Esports vs LGD Gaming
  • 11:00 – Rainbow7 vs Unicorns of Love
  • 12:00 – PSG Talon vs V3 Esports
  • 13:00 – Unicorns of Love vs LGD Gaming

Pełna transmisja ze spotkań tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.