Gotowi na kolejny pojedynek w ramach tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends? Już za chwilę na Suimmoner's Rift wystąpi Suning oraz JD Gaming.

Jeśli pojedynek pomiędzy DAMWON Gaming a DRX nie nasycił waszej żądzy podziwiania bratobójczych pojedynków z regionu Azji, piątkowe południe oferuje łakomy kąsek. Już za kilkanaście minut rozpocznie się drugie spotkanie ćwierćfinałowe w ramach tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends. O awans do kolejnej rundy zawalczą zespoły Suning oraz JD Gaming.

Drużyny ostatni raz mierzyły się ze sobą w trakcie rozgrywek LoL Pro League i na papierze to Suning okazuje się lepsze. Huanfeng i spółka zajęli wyższe miejsce w klasyfikacji generalnej play-offów, jednocześnie zdobywając wyższy seed w głównej fazie Worlds 2020. Podczas mistrzostw świata formacje utrzymały równy poziom – obie zakończyły fazę grupową ze współczynnikiem zwycięstw na poziomie 67%, jednak JD Gaming, w przeciwieństwie do rywali, musieli uznać w zgromadzeniu zwierzchnictwo innej ekipy.

W trakcie meczu będziemy mogli podziwiać kilku niezwykle emocjonujących graczy. Po stronie Suning będzie to wspomniany Huanfeng, jeden z najbardziej wyróżniających się strzelców regionu Państwa Środka. Po stronie ich przeciwników oko warto zawiesić na Kanavim. Zawodniku, którzy przeszedł długą drogę od dramatu związanego z Griffin do bycia jednym z najlepszych leśników na świecie.

Starcie rozpocznie się o 12:00, natomiast polską transmisję z pola bitwy dostarczy ekipa Polsat Games.