Przed nami ostatni dzień pierwszej części zmagań grupowych w ramach Worlds 2019. W meczu inicjującym serię spotkań europejskie Fnatic podejmie Royal Never Give Up.

Rywalizacja w ramach fazy grupowej tegorocznej odsłony mistrzostw świata League of Legends znalazła się niemal na półmetku. Przed nami ostatnie mecze przed nastaniem dwudniowej przerwy, po której nastąpią spotkania rewanżowe. W meczu otwarcia wtorkowych zmagań zobaczymy niezwykle interesujący pojedynek – drugi seed Starego Kontynentu, Fnatic, stanie w szranki z chińskim Royal Never Give Up.

Starcie z udziałem Rekklesa i spółki, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15:00, nie będzie jednak jedyną okazją do podziwiania Europejczyków. Na polu bitwy zobaczymy także Splyce oraz G2 Esports. Zespoły podejmą kolejno J Team oraz Hong Kong Attitude. Zgodnie z harmonogramem, Humanoid wraz z kolegami wystąpią na deskach berlińskiego Verti Music Hall o 18:00, natomiast ekipa Jankosa zwieńczy dzień dwie godziny później.

Relację z Worldsów w języku polskim realizuje Polsat Games, których transmisja dostępna między innymi na portalu Twitch.TV.