Dotychczas reprezentujący barwy G2 Esports, Kim „Wadid” Bae-in odnalazł nowy dom. Zawodnik został drugim ogłoszonym graczem Rogue, jednej z nowych organizacji w najwyższej lidze europejskiej.

W wyniku potwierdzenia plotek dotyczących transferu Perkza na dolną aleję, dotychczasowy duet G2 Esports w postaci Kima „Wadid” Bae-ina oraz Pettera „Hjarnan” Freyschussa rozstał się z zarządzaną przez Ocelote’a organizacją. Gracz pełniący rolę wsparcia nie na długo pozostał bez dachu nad głową, albowiem minionego wieczoru poznaliśmy jego nową drużynę.

Pochodzący z Korei Południowej Wadid zasili szeregi jednego z nowych zespołów w League of Legends European Championship, a dokładnie Rogue. Szanse drużyny ciężko ocenić, albowiem Kim jest dopiero drugim graczem, którego zakontraktowanie zostało przekazane do opinii publicznej. Przywilej bycia pierwszym należał do naszego rodaka, Mateusza „Kikis” Szkudlarka, który przez ostatnie miesiące występował pod szyldem Team Vitality.

Przyjęcie pod swoje skrzydła Wadida udowadnia, iż Rogue ma zamiar jak najbardziej uczestniczyć w walce o wysokie lokaty odświeżonej wersji najlepszej ligi Europy. Pozostałych członków wyjściowej piątki poznamy zapewne w przeciągu najbliższych dniach, jednakże już teraz można przyznać, iż poczynania organizacji są niezwykle interesujące. Niestety, zgodnie z oświadczeniem Kima dolnej alei nie uzupełni jego wieloletni partner, Hjarnan.