Fryderyk „Veggie” Kozioł powraca do Illuminar Gaming. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich trenerów League of Legends odpowiedzialny jest za skompletowanie wyjściowej piątki, która będzie brać udział w przyszłorocznych rozgrywkach.

Polska scena League of Legends w 2019 roku zapowiada się niezwykle emocjonująco -potencjalny powrót Team Kinguin, a także skład akademii Rogue wywołuje ogromną ekscytację wśród tysięcy widzów rodzimych rozgrywek. Wyścig zbrojeń ruszył także wewnątrz polskich organizacji, które chcą ponownie udowodnić swoją wartość w przyszłorocznej rywalizacji.

O zachowanie dotychczasowej pozycji lidera walczyć będzie Illuminar Gaming. Zarząd utytułowanej organizacji zadecydował o przebudowie wyjściowej piątki, włącznie z częścią sztabu szkoleniowego. Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem rolę trenera objął Fryderyk „Veggie” Kozioł, natomiast jego rolą będzie stworzenie nowego zespołu pod szyldem drużyny, która przez ostatnie lata zdominowała polską scenę League of Legends.

Ogłoszenie wystosowane na facebookowym profilu formacji zostało okraszone krótkim filmem, który swoim klimatem nawiązuje do twórczości Andrzeja Sapkowskiego. O pierwszych zawodnikach odświeżonej ekipy usłyszymy zapewne w przeciągu pierwszych dni przyszłego roku.