Bieżący tydzień położy kres zmaganiom w ramach trzeciego sezonu Ultraligi. Dziś natomiast rozegrany zostanie mały finał, który wyłoni przyszłego rywala K1CK Neosurf.

Już w przeciągu najbliższych dni dobiegną końca trwające przeszło dwa miesiące zmagania w ramach trzeciego sezonu Ultraligi. Stawka rywalizacji jest ogromna, albowiem dwie najlepsze drużyny zapewnią sobie możliwość udziału podczas wiosennego European Masters. Na polu bitwy zaś pozostały zaledwie trzy zespoły.

Jednym z nich jest prowadzone przez delorda K1CK Neosurf, które zabezpieczyło miejsce w wielkim finale. Już dziś poznamy ich przyszłego rywala, albowiem w małym finale zetrą się drużyny AGO ROGUE oraz devils.one. Pojedynek rozpocznie się o 17:30, a przyszły zwycięzca będzie musiał zabezpieczyć trzy z maksymalnie pięciu rozegranych map. W rozgrywkach zasadniczych zespoły zmierzyły się ze sobą dwa razy, a wynik spotkań wskazuje na remis.

Triumfator nadchodzącego spotkania zabezpieczy swój udział w zbliżającym się EU Masters. Jutrzejsze spotkanie zaś rozstrzygnie dystrybucję miejsc pomiędzy głównym etapem turnieju a fazą play-in. Wszystkie mecze Ultraligi transmitowane są na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.