Już dzisiaj zobaczymy rundę rewanżową grupy A. Awans Royal Never Give Up jest już prawie pewny i zdziwię się, jak przegrają chociaż jedną mapę. Natomiast walka Unicorns Of Love z Pentanet.GG o awans z drugiego miejsca zapowiada się bardzo emocjonująco.

Royal Never Give Up na razie pokazuje znakomitą i agresywną grę. Natomiast z taką ani UOL, ani PGG sobie po prostu nie radzą. Może nie widać wielkiej różnicy poziomu indywidualnego, chociaż ta również występuje. Jednak kluczowe są tutaj decyzje w środkowym etapie rozgrywki. RNG to bardzo zgrana drużyna, która wie, kiedy przyśpieszyć, lub kiedy zawalczyć.

Unicorns Of Love i Pentanet.GG pod presją sobie nie radzą i popełniają mnóstwo błędów. Uważam, że względem poprzednich turniejów UOL jest sporym rozczarowaniem, ponieważ Rosjanie ostatnio na mistrzostwach świata grali solidne League of Legends. Niestety w tym sezonie tak jak pisałem dopadł ich kryzys i mieli problemu w LCL. A jest to tak słaba liga, że gracze nieradzący sobie w ligach regionalnych potrafią tam pójść i grać nieźle na tle innych. Także jak tam Nomanz i spółka nie dominowali, to trudno tego oczekiwać na Mid-Season Invitational. Za to PGG zdominowało LCO, ale należy brać poprawkę na to, że przed startem sezonu z ligi odeszło około 10 najlepszych zawodników. Dziś zobaczymy, kto awansuje dalej, lecz ja jestem przekonany, że ktokolwiek to nie będzie, skończy z rekordem 0-10, ewentualnie 1-9 w głównej fazie MSI 2021. Tak prezentuje się terminarz, więc bądźcie gotowi na spotkania o godzinie 16:00 i 19:00.

  • 15:00 🇷🇺 Unicorns Of Love vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 16:00 🇦🇺 Pentanet.GG vs 🇷🇺 Unicorns Of Love
  • 17:00 🇦🇺 Pentanet.GG vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 18:00 🇷🇺 Unicorns Of Love vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 19:00 🇦🇺 Pentanet.GG vs 🇷🇺 Unicorns Of Love
  • 20:00 🇦🇺 Pentanet.GG vs 🇨🇳 Royal Never Give Up