Najważniejsze rozgrywki League of Legends nad Wisłą wracają na salony. Pierwsze mecze czwartego sezonu Ultraligi zostaną rozegrane równo za dwa tygodnie.

Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że miniony, trzeci sezon Mistrzostw Polski był jednym z najbardziej udanych. Produkcja stojąca na wysokim poziomie, polskie zespoły osiągające międzynarodowy sukces w European Masters. Powodów do dumy było sporo. Kurz zaczyna jednak powoli opadać i pomimo trwającej przerwy obfitującej w ciekawe historie i zmiany, niejeden fan zaczął się zastanawiać, kiedy rozpocznie się kolejny sezon.

Intrygująca saga transferowa, nieznany do tej pory nowy skład K1ck Neosurf, dramy na Twitterze. Polski off-season trwa w najlepsze, jednak wszystko wskazuje, że powoli zmierza on ku końcowi. Dzisiejszego popołudnia organizatorzy Ultraligi ogłosili datę rozpoczęcia następnej rundy. Jest nią 9 czerwiec. Wraz z nową edycją nadchodzi niemały re-branding, wszak tytularnym sponsorem ligi został Alior Bank SA. Zaangażowanie ze strony tak nieendemicznej marki wskazuje, że można spodziewać się jeszcze większej ilości emocji i jeszcze większego kalibru rozgrywek.