Play-offy Ultraligi wchodzą w etap półfinałów. Już dzisiejszego wieczoru zmierzą się dwie najsilniejsze formacje rozgrywek zasadniczych – AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Team.

Sympatycy League of Legends spragnieni ogromnych wrażeń mają powód do radości. Już dzisiejszego wieczoru rozpoczną się zmagania półfinałowe czwartego sezonu Aliorbank Ultraligi. Stawka zmagań jest ogromna, albowiem nie kończy się ona na puli nagród wynoszącej 60 tys. złotych. Trzy najlepsze drużyny zdobędą pewność występu na European Masters, z czego aż dwie zapewnią sobie bilety prowadzące bezpośrednio do głównego etapu europejskich mistrzostw.

Wtorkowy wieczór będzie czasem rywalizacji pomiędzy AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Team. Formacje w przedstawionej kolejności zanotowały się na dwóch najwyższych lokatach rozgrywek zasadniczych. Ich bezpośrednie starcia generowały ogromne emocje, lecz w obu minionych przypadkach lepsza okazywała się ekipa pod wodzą Sharkza. Nie inaczej było w ostatnim wielkoformatowym spotkaniu w ramach play-offów trzeciego sezonu, gdy devils.one wówczas dysponujące obecnym składem Pompy uległo rywalom bez zdobycia pojedynczego punktu.

Dzisiejszy mecz może jednak potoczyć się w zupełnie odmienny sposób. Złożony z młodych, acz utalentowanych zawodników skład Pompa Teamu mógł spędzić długie miesiące na przygotowaniach i rozwoju pod doświadczoną opieką Zeturala i Hajimy. Zagadką jest jednak czy Czajek i spółka poczynili postępy wystarczająco duże, aby zagrozić silnej formacji złożonej z doświadczonych graczy o europejskim stażu.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja ze zmagań Ultraligi odbędzie się niezmiennie na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.