Wraz z rozpoczęciem trzeciego tygodnia Ultraligi włodarze devils.one postawili na ogromną zmianę. Miejsce w wyjściowej piątce zajęli zawodnicy podchodzący ze Scouting Grounds, którzy w bezpośrednim starciu ulegli sile przedstawicieli PRIDE.

PRIDE

Poland Color ‒ Gnar
Poland Baton ‒ Gragas
Poland Warszi ‒ Lissandra
Lithuania Yashiro ‒ Xayah
Poland xCharm ‒ Yuumi

vs.

devils.one

Neeko ‒ Sinmivak Poland
Skarner ‒ Bruness Poland
Twisted Fate ‒ Czajek Poland
Kai'Sa ‒ svns Poland
Pyke ‒ Highway Poland

Pierwszy dzień trzeciego tygodnia zmagań w ramach Ultraligi został zakończony starciem pomiędzy PRIDE a devils.one. W szeregach „Diabłów” doszło jednak do sporych zmian, albowiem na Summoner’s Rift ujrzeliśmy pełen zespół Scouting Grounds z Czajkiem na czele.

Potyczka rozpoczęła się po myśli przedstawicieli PRIDE, który we wczesnej wymianie na dolnej alei zagwarantowali sobie pierwszą krew. W przeciągu kolejnych minut „Orły” dopisali na swoje konto kolejne eliminacje, a także Mountain Drake’a, który w perspektywie dalszej rozgrywki miał ułatwić podejmowanie innych objective’ów. Ich rywale nie pozostawali jednak bezczynni – pomimo deficytu pod względem zabójstw, zdołali zabezpieczyć cennego Rift Heralda.

Wraz z przejściem meczu w jego środkowy etap, rywalizacja uległa wyrównaniu. Przez pewien czas licznik złota obu formacji wskazywał na korzyść devils.one. Ich rywale zdołali przywrócić zmagania na korzystne dla siebie tory za sprawą zdobycia cennego ulepszenia Barona Nashora. Przy jego pomocy przedstawiciele PRIDE zdołali zakończyć potyczkę z korzystnym dla siebie wynikiem.

Zmagania w ramach Ultraligi powrócą już jutro o 17:30. Wówczas na polu bitwy zobaczymy cztery interesujące starcia, które zostaną zwieńczone pojedynkiem pomiędzy Illuminar Gaming a Rogue Esports Club. Transmisja ze spotkań dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.