Młodociany skład zgromadzony pod szyldem Actina PACT świętuje kolejne sukcesy. Oran i spółka tym razem sprowadzili do parteru zawodników PRIDE.

Actina PACT

Poland MeLoNiK ‒ Neeko
Poland Vvarion ‒ Skarner
Poland Oran ‒ Zed
Poland Zamulek ‒ Kog'Maw
Poland Maquk ‒ Karma

vs.

PRIDE

Aatrox ‒ Color Poland
Sejuani ‒ Baton Poland
Akali ‒ Warszi Poland
Sivir ‒ Yashiro Lithuania
Braum ‒ xCharm Poland

Środowe spotkania w ramach Ultraligi zamknęło starcie pomiędzy Actina PACT a PRIDE. Zmiany przeprowadzone pomiędzy splitami w zespole Vvariona  z całą pewnością przynoszą oczekiwany skutek – w końcu zespół niegdyś zdobiący dolną część tabeli wyników, tym razem walczy o najwyższe lokaty.

Rywalizacja szybko zaczęła się po myśli Zamulka i spółki. Strzelec, choć występując jako Kog’Maw – postać zyskująca najwięcej w późnym etapie rozgrywki – wraz z kolegami dopisał na swoje konto First Blooda. Dobrze rozegrana walka pozwoliła zawodnikom PACT także na sięgnięcie po wczesnego Mountain Drake’a.

W przeciągu kolejnych minut „Orły” zdołały jednak odpowiedzieć. W serii zabójstw największe sukcesy mógł świętować Yashiro, który szybko zwiększył liczbę swoich zabójstw do czterech. Tempo rozgrywki wcale jednak nie zwalniało, a wymiany, które ciągle mogliśmy podziwiać, ponownie zaczęły faworyzować  Orana i spółkę.

Mecz ostatecznie zakończył się na chwilę po dwudziestej minucie. Znakomite użycie umiejętności ostatecznej w wykonaniu MeLoNiKa było kluczowe w aspekcie kilku walk drużynowych, które ostatecznie doprowadziły do zagarnięcia Barona Nashora i domknięcia starcia przeciwko PRIDE.