Co za mecz w wykonaniu Hatrixx'a. UCAM Tokiers wygrywa kolejne spotkanie i pokazuje, że jest na dobrej drodze do play-offów. Ekipie ZAMULKA jeszcze trochę brakuje, ale zwycięstwo na Giants to duży krok w stronę tego celu.

Przed startem spotkania lekkim faworytem było Giants. Jizuke i spółka mają lepszy na papierze skład i są wyżej w tabeli. Jednak w ostatnich starciach UCAM Tokiers wyglądało coraz lepiej i nawet pokonało BISONS ECLUB. Natomiast GIA często zdarzają się wpadki.

Giants 0-1 UCAM Tokiers (MVP: Hatrixx)

Cho'Gath / Wukong / Kog'Maw / Tristana / Lulu – Ornn / Xin Zhao / Corki / Xayah / Renata Glasc

Gra rozpoczęła się dynamicznie. Pierwszą krew po zejściu Thaygera na dolną aleję zdobył ZAMULEK. Natomiast potem Maxlore wyłapał przeciwnego junglera na rzece, a potem spalił jeszcze błysk rywalowi na midzie. Za to chwilę później zobaczyliśmy walkę przy smoku. Tego zgarnęło UCAM Tokiers, aczkolwiek dzięki masie obrażeń od Advienne upadli polski strzelec i hiszpański jungler. Na tym zaś nie koniec akcji i później ostre wymiany 1v1 działy się na środku i na dole mapy. Na obu lepiej wyszło UCAM, eliminację z pomocą junglera zdobył Hatrixx, a ZAMULEK wysolował oponenta. A po tym nie skończyły się agresywne zagrywki Jizuke i Kedui'ego i znów za to przypłacili, choć tym razem śmiercią i oddanym smokiem. Jednak w złocie i tak było równo, gdyż GIA bardziej dbało o niszczenie wież. Ponadto w 14 minucie ZAMULEK został wyłapany przez Antonio.

Następnie obie ekipy były aktywne na mapie, choć nie byliśmy świadkami wielu zabójstw. Te jak już były, to trafiały na konto Maxlore'a i Zamulka. Za to pierwsza większa walka drużynowa odbyła się w 21 minucie. A w niej działo się niesamowicie dużo na kilku frontach, ale na koniec to Hatrixx powystrzelał wszystkich i zgarnął hextechowego smoka. Potem gra uspokoiła się aż do powstania kolejnego smoka. Wtem Giants pojedynczo inicjowało, co nie skończyło się zbyt dobrze. Norweski środkowy znów zadał mnóstwo obrażeń, a UCAM wzięło duszę smoka oraz Nashora i zmierzało ku wygranej. Niedługo po tym po świetnej inicjacji Doxy'ego, UCAM wyeliminowało dwójkę rywali i zniszczyło inhibitor na midzie. A przy starszym smoku ZAMULEK i spółka zmiażdżyli przeciwników i poszli po nexus.