W ciągu ostatnich dni dochodzi do zmian w składzie esportowej sekcji Wisły Płock. Z zespołu odeszli Bolszak, Dzondzy oraz Elegy, natomiast na razie nie są znani zawodnicy, którzy mają zająć ich miejsce.

Ostatnie tygodnie obfitują w roszady na polskiej scenie League of Legends – dużo mówi się o nowym zespole Illuminar Gaming, a także potencjalnym powrocie Team Kinguin pod wodzą Adriana „Hatchy” Widery. Zmiany dotyczą także zespołu Wisły Płock eSports, z której od przedwczoraj odeszło trzech zawodników.

Dziś esportową sekcję rezydującego w Płocku klubu piłkarskiego opuścił leśnik zespołu, Patryk „Bolszak” Jażdżewski. W poprzednich dniach byliśmy świadkami rezygnacji duetu z dolnej alei – strzelca Konrada „elegy” Wilka oraz supporta, Bartłomieja „Dzondzy” Królaka. Na chwilę obecną przyszłe losy wspomnianej powyżej trójki graczy nie są znane.

Bolszak oraz Dzondzy pierwsze sukcesy pod banderą Wisły Płock eSports odnieśli w trakcie letnich rozgrywek ESL Mistrzostw Polski, gdzie w półfinale po niezwykle bliskim spotkaniu uznali wyższość Illuminar Gaming. Następnie zespół, już z elegym w składzie, brał udział w rozgrywkach Ultraligi oraz Polskiej Ligi Esportowej, które zakończyły się dla nich po zmaganiach w fazie playoffów.