W Stanach Zjednoczonych i Europie rozdano nagrody dla najlepszych zawodników występujących w League Championship Series. Nikogo nie zdziwi fakt, iż nagrodzono głównie graczy G2 Esports i Immortals.

 

W LCS NA tytuł MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza przyznano junglerowi Immortals, Yeu-jin „Reignover” Kim. Z koeli najlepszym trenerem wybrano Dylana Falco, który jest szkoleniowcem tej formacji. Ponadto do All Pro Team trafili Seung-Hoon „Huni” Heo, Reignover, Jason „Wildturtle” Tran oraz Adrian „Adrian” Ma. Oprócz nich w zestawieniu znalazł się Nicolaj „Jensen” Jensen, midlaner Cloud9.

Tytuł Rookie otrzymał Joshua „Dardoch” Hartnett, jungler Team Liquid, który w poprzednim sezonie występował w akademii tego zespołu. Zawodnik ten w 17 rozegranych meczach utrzymał KDA na poziomie 5,66, wygrywając przy tym 10 meczów.

 

Z kolei w Europie wszystkie nagrody zostały zdominowane przez G2 Esports. Beniaminek oprócz wygrania wiosennego splitu może pochwalić się posiadaniem w swoim składzie MVP, najlepszego trenera i Rookie. Te nagrody trafiły do Kim „Trick” Kang-Yun, Joey „YoungBuck” Steltenpool i Luka „PerkZ” Perkovic. Natomiast w Europejskim All Pro Team znaleźli się Lucas „Cabochard” Simon-Meslet oraz Raymon „kaSing” Tasng z Team Vitality. Uzupełnieniem drużyny jest AD carry Unicorns of Love, Pierre „Steeelback” Medjaldi.