W przeciwieństwie do meczu pomiędzy Splyce oraz Giants, tym razem obserwować mogliśmy zupełnie jednostronne spotkanie pomiędzy Team ROCCAT a Team Huma. Lepszą okazała się być drużyna, która ma już doświadczenie w LCS.

Zgodnie z oczekiwaniami ekspertów Team ROCCAT zachowuje swoje miejsce w LCS. Drużyna prowadzona przez Fabiana „Grabbz” Lohmanna nie miała większych problemów z osiągnięciem przewagi nad przeciwnikiem. W grze Team Huma widać było brak doświadczenia przeciwko najlepszym europejskim drużynom. Wydawało się, że nie mieli oni opracowanych swoich taktyk do końca, dlatego wybór ich postaci był zupełnie niezrozumiały.

Team ROCCAT zaprezentował się natomiast z bardzo dobrej strony. Udało im się wykorzystać brak doświadczenia przeciwników. Zawodnicy niemieckiej organizacji pokazali ogromną pewność siebie, a każdy z zawodników wyróżniał się indywidualnymi umiejętnościami.

Przegrana z Team ROCCAT nie oznacza jednak, że Team Huma nie ma już żadnych szans na awans. Już jutro odbędzie się mecz o ostatnie miejsce w LCS pomiędzy Giants Gaming a drużyną Werlyba.