Team Kinguin pokonało Misfits Academy po raz drugi, zapewniając sobie komplet punktów w drugiej kolejce EU Challenger Series. Polacy kompletnie zdeklasowali przeciwników i pokazali, że stać ich na dobre wyniki.

Drugi pojedynek między Team Kinguin, a Misfits Academy zaczął się od ciekawej fazy wyborów i wykluczeń. Po stronie Polaków pojawił się Kassadin, jako odpowiedź na Le Blanc, którą pozwolili mieć przeciwnikom. Pierwsza krew przelała się na górnej alei, gdzie bardzo wątpliwe zagranie Jisu pozwoliło IceBeasto i Tabasko na zapewnienie drużynie dużej przewagi. Nie był to koniec dobrych ruchów Polaków – na dolnej alejce Delord i Woolite doksonale przeczytali swoich oponentów i zdołali ich pokonać, zdobywając podwójne zabójstwo.

W dziesiątej minucie przewaga Team Kinguin urosła do dwóch tysięcy – AD Carry drużyny po raz kolejny udało się eliminować przeciwnego wspierającego. W międzyczasie Tabasko zapewnił zespołowi dodatkowe statystyki zabijając Infernal Drake'a. Już chwilę później Polacy zniszczyli pierwszą wieżę na dolnej alejce i zdobyli kolejne dwa zabójstwa – na midzie i bocie. Misfits Academy wyglądało na kompletnie zagubione i nie mogło znaleźć oddechu, presja nakładana przez Team Kinguin była zbyt wielka.

Już w dziewiętnastej minucie kolejne świetne zagrania Polaków na środkowej alei, pozwoliły im na zniszczenie ostatniej wieży z zewnętrznego kręgu i powiększenie przewagi do sześciu tysięcy sztuk złota. Kilka chwil i zabójstw później Team Kinguin udało się dokonać destrukcji pierwszego inhibitora, lecz ich przeciwnicy zdobyli w zamian za to aż 5 zabójstw. Nie dało im to jednak wytchnienia, gdyż już dwie minuty później Polacy pokonali zarówno Misfits jak i Barona Nashora, zapewniając sobie potężne wzmocnienie. Pozwoliło im to chwilę potem w doskonałym stylu zakończyć grę.