Zakończył się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Polskiej Ligi Esportowej. Obok drużyny Szef+6, do rozgrywek zakwalifikował się Team 8, który wywalczył to miejsce po starciu z formacją Laugh Out Loud.

Ostatnie dwa dni minęły nam pod znakiem rywalizacji, jaką 49 ekip toczyło o prawo występu w drugim sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Najlepsze dwie drużyny turnieju kwalifikacyjnego zagwarantowały sobie miejsce w nadchodzącej edycji rozgrywek. Do formacji Szef+6, która cieszyła się z awansu kilkadziesiąt minut temu, dołącza zespół Team 8, w którym występuje m.in. Remigiusz „Overpow” Pusch.

Ekipa wywodząca się z projektu Team Kinguin Academy pokonała w decydującym spotkaniu drużynę Laugh Out Loud. Zespół KonDziSana nie podołał wyzwaniu zatrzymania rozpędzonych przeciwników i uległa po zaledwie dwóch grach.

Pełen skład Team 8:

  • Poland Remigiusz „Overpow” Pusch
  • Poland Damian „Wysek” Adamczyk
  • Poland Artur „Zwyroo” Trojan
  • Poland Robert „Mofosky” Binek
  • Poland Sebastian „never1de” Sobierajski

Rywalizacja o występ w Polskiej Lidze Esportowej jeszcze się nie kończy – wszystkie zainsteresowane zespoły mają szanse powtórzyć sukces Szef+6 oraz Team 8 już za tydzień, 19 i 20 września. Zapisy są wciąż otwarte pod tym linkiem. Ilość miejsc nieograniczona!