Czyżbyśmy mieli w zbliżającym się splicie zobaczyć Szygende w LEC? Nic nie jest pewne, lecz sam Duńczyk pokazał nieraz, że jest gotowy na przejście do najlepszej ligi europejskiej.

AGO ROGUE posiada w swoim składzie pięciu utalentowanych oraz doświadczonych graczy, którzy pokazali się ze świetnej strony zarówno w Polsce, jak i Europie. Ich umiejętności zostały dostrzeżone, a poszczególnymi zawodnikami interesuje się wiele ekip z LEC. Jeszcze nie tak dawno pisałem o leśniku RGO, a artykuł jest dostępny do przeczytania tutaj. Teraz napływają do nas informacje o tym, że Szygenda miałby trafić do Vitality.

Mathias na górnej alei miałby zastąpić Cabocharda. Zawodnik AGO ROGUE jest znany ze swoich niesamowitych umiejętności mechanicznych, które wielokrotnie udowadniał w meczach Ultraligi oraz EU Masters. Ma on również szeroki champion pool, dzięki czemu może dopasować się do każdego wariantu gry. Pamiętajmy, że informacje o transferze Duńczyka są podane przez dziennikarza ESPN, więc nie są one oficjalne, a na przestrzeni czasu może się jeszcze sporo zmienić.