Dla zawodników z polski, którzy nie załapali się na EU Masters, już rozpoczął się okres pozasezonowy. Dlatego nasi szukają wyzwań i co najważniejsze zarobku w innych ligach, a akurat za niedługo startuje 2 klasa rozgrywkowa w Niemczech. W niej między innymi zobaczymy sześciu Polaków w ekipie Austrian Force.

Prime League 1st Division, czyli druga klasa rozgrywkowa w Niemczech, dzieli się na trzy splity. Poza standardowymi wiosennym i letnim jest również zimowy. A ten jest świetną okazją dla graczy, którzy nie mają co robić w okresie pozasezonowym. 10 drużyn, z czego większość to profesjonalne organizacje i półtora miesiąca walki w formacie ligowym. To z pewnością może zachęcić zawodników.

Wczoraj dotarła do nas informacja, że zachęciło to aż czterech Polaków, gdyż dołączyli do zespołu Austrian Force. W roli głównego trenera zobaczymy tam Kasperskiego, który ma za sobą nieudany epizod w devils.one. A pomogą mu asystent trenera Konrad Słomiński oraz analityk Serekkkk. Za to wraz z nim z ekipy diabłów wybrał się także wspierający, czyli Slipper. Dolną alejkę będzie tworzyć z Harpoonem. Były gracz Team ESCA Gaming z pewnością zaliczył ostatnio spory skok w karierze i ciekawie będzie go znów zobaczyć w grze. Natomiast ostatnim polskim nabytkiem austriackiej organizacji jest Ariana. Naszego środkowego możecie znać z pojedynczych występów w 7more7 Pompa Team oraz z dobrej gry w DSS.

Skład Austrian Force dopełnią: austriacki toplaner Vertigo oraz niemiecki jungler Techoteco. Ci zaś mają już swoje doświadczenie na scenie PRM 1st Division. Śmiało można stwierdzić, że ta drużyna może powalczyć o pierwszą lokatę, jednak nie będzie to takie proste. 404 Multigaming, Flayn eSports, czy No Need Orga także mają solidne ekipy. W dodatku powalczy też TT willhaben, gdzie trenerami są Vil i Kiuske, junglerem Adrian, a na roli wspierającego gra Highway. Także będziemy mieć polskie derby.