Po dwóch meczach udało się wyłonić drugą drużynę, która powalczy o możliwość udziału w turnieju ESPORT NOW 2016 we Wrocławiu. Do zaproszonych ekip oraz Gangu Bycego dołączy Szef+6.

Oba spotkania zaprezentowały nam dwa różne oblicza Bogów Solo Kolejki. W pierwszym ekipa Sebastiana „niQ” Robaka nie dała żadnych złudzeń rywalom zmuszając ich do obrony, która i tak nie przyniosła żadnego skutku. Zostali oni całkowicie zmiażdżeni, choć zapowiadało się na bardziej wyrównany pojedynek. Od firstblooda zdobytego przez Jakuba „Cinkrof” Rokickiego wiadomo było, że ten mecz będzie bardzo trudny do wygrania przez BSK. Ci jednak zdecydowali się poddać równo w dwudziestej minucie gry.

Drugie spotkanie było już o wiele bardziej wyrównane. Nie pozwolono junglerowi Szef+6 na ponowny wybór Nidalee, która stanowiła o sile zespołu w pierwszym meczu. Kluczową dla wyniku okazała się być dobra forma midlanera zespołu, Sebastiana „niQ” Robaka. Trzeba pochwalić go za bardzo dobrą grę LeBlanc oraz umiejętność wykorzystania sytuacji. Warto wyróżnić także supporta zespołu, Piotra „SuperAZE” Prokopa. Zawodnik był wielokrotnie chwalony za to, co przedstawił nam grając Bardem.

Dzięki zwycięstwie nad Bogami Solo Kolejki, Szef+6 zapewnia sobie możliwość udziału w ćwierćfinałach turnieju ESPORT NOW 2016. Oznacza to, że zostały tylko dwa wolne miejsca w zamkniętych kwalifikacjach do obsadzenia. Walka o trzecie miejsce rozpocznie się w najbliższą sobotę. Półfinały oraz finał zostaną rozegrane we wtorek, 26 kwietnia. Spotkania te będzie można śledzić na żywo od godziny 18:00 pod tym linkiem.