Dowiedzieliśmy się czego dokładnie spodziewać się po nadchodzącym patchu 10.20. Zapowiada się na to, że Sion zyska sporo siły w lesie.

Wczoraj informowaliśmy Was jakie czempiony zostaną zmienione w patchu 10.20, zaś dziś Mark Yetter pochwalił się dokładnymi zmianami w tej aktualizacji. Najwięcej rozmów wśród społeczności wywołała próba adaptacji Siona oraz Urgota do gry w jungli. Nieumarły Niszczyciel, czyli pierwszy z wymienionych, będzie zadawał o połowę więcej obrażeń w stwory w lesie z umiejętności Q. Według wyliczeń jednego z miłośników tej postaci, to pozwoli podczas pierwszego czyszczenia obozów, uporać się z raptorami używając Q wyłącznie raz. Dotychczas potrzebne było dwukrotne użycie tego skilla, więc clear lasu Siona znacząco nabierze tempa.

Zdecydowanie jedną z najważniejszych zmian jest osłabienie Karthusa na pozycji leśnika. Piewca Śmierci posiada bardzo wysoki współczynnik wygranych na najwyższych rangach, dominując junglę od Diamentu w górę. Te zmiany są potrzebne aby zachować równowagę sił w tym kręgu zaawansowania.

Zadowoleni mogą być gracze Illaoi, która otrzyma spore wzmocnienie na późniejszą fazę rozgrywki. Aż co cztery sekundy szybciej będą pojawiać się jej zabójcze macki, które są tak niezbędne do skutecznego zadawania obrażeń przez Kapłankę Krakena.

Na liście brakuje zmian dotyczących Lulu, która będzie dawała mniejszy bonus do prędkości ataku 25-45 >>> 20-35%. Oto pełne zmiany: