Najlepszy AD Carry wiosennego splitu Europejskich rozgrywek League Championship Series, Pierre „Steelback” Medjaldi i midlaner Hampus „Fox” Myhre zamierzają opuścić Unicorns of Love na rzecz występów za Oceanem.

 

Obaj zawodnicy są związani kontraktami z Unicorns of Love do 15 listopada 2016 roku. Ich umowy wygasną tuż po Mistrzostwach Świata. Aby pozyskać Francuza, jego nowy pracodawca musiałby zapłacić 20 000 euro, bo tyle wynosi kwota wykupu. Natomiast cena Foxa nie jest znana.

 

Podczas wiosennego splitu, Unicorns of Love zajęło 5. miejsce w sezonie zasadniczym i 6. w playoffach, po przegranej w ćwierćfinale 0:3 z Origen. Przez cały ten czas Steelback i Fox prezentowali się wyśmienicie. Jednak odkąd z zespołem pożegnał się Danil „Diamondprox” Reshetnikov coś zaczęło się psuć. Nic więc dziwnego, że podobno Steelback po tym jak dowiedział się o problemach wizowych kolegi, poprosił o pozwolenie na transfer do innej drużyny.

 

W Stanach Zjednoczonych występował już Francuz. Pierre reprezentował barwy Odyssey Gaming i Team Imagine. Zaliczył kilka występów w Challenger Series, jednak ostatecznie nie udało mu się awansować do League Championship Series, przez co zdecydował się na powrót do Europy.

 

Źródło: ESPN