Dzisiaj rozpocznie się druga kolejka trzeciego sezonu Ultraligi. Czy w tym tygodniu zobaczymy pierwsze poważne zaskoczenia?

Nie ma co ukrywać, pierwsza kolejka Ultraligi upłynęła pod znakiem faworytów, wszak Illuminar Gaming, AGO ROGUE i K1CK Neosurf znajdują się na szczecie tabeli. Poszkodowanymi okazali się reprezentanci piratesports, którzy nie wygrało ani jednego spotkania,  ale warto pamiętać, że mierzyli się z największymi faworytami do wygrania tej ligi, a dodatkowo ich szkoleniowiec Fryderyk „Veggie” Kozioł nie mógł brać udziału w fazie wybierania bohaterów.

Jednak już dziś jedna z niepokonanych dotychczas formacji na pewno zaliczy pierwszą porażkę. Hitem wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Illuminar a K1CK. Patrząc na dotychczas rozegrane spotkania obydwóch ekip, można śmiało powiedzieć, że to K1CK pewniej radziło sobie z rywalami. Świadczyć może o tym fakt, że mieli o wiele mniej problemów z pokonaniem piratesports niż ich dzisiejsi rywale. Jednak jak mawia stare (e)sportowe porzekadło „mecz meczowi nierówny”, więc nie powinno być to wyznacznikiem. Pewni możemy być, ze to właśnie to starcie przysporzy nam najwięcej emocji. Nasze oczy powinny być skierowane na leśników, bo to właśnie Kikis i Shlatan mogą być argumentami, które przeważą szalę zwycięstwa na korzyść swojego zespołu.

Harmonogram dzisiejszych meczów prezentuje się następująco:

  • 17:30 – AGO ROGUE vs piratesports
  • 18:30 – devils.one vs PRIDE
  • 19:30 – Illuminar vs K1CK Neosurf
  • 20:30 – AVEZ vs Diablo Chairs

Ultraligę można śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.