Po zakończeniu pierwszego dnia czwartej kolejki zmagań, rodzima Ultraliga oficjalnie znalazła się w połowie rozgrywek sezonu zasadniczego. Nadchodzące spotkania rewanżowe zdeterminują ostateczny wizerunek tabeli.

Wtorkowe spotkania czwartej kolejki Ultraligi zakończyły się serią emocjonujących spotkań, gdzie nie trudno znaleźć niespodzianki. Największą z nich był sukces AVEZ Esport w starciu z piratesports, niemniej jednak na uwagę zasługuje poprawiająca się dyspozycja Diablo Chairs. Zespół pod dowództwem Bartłomieja “VoVa” Ryla, choć ostatecznie nie dopisał na swoje konto drugiego zwycięstwa, pokazał się ze znakomitej strony w bezpośredniej potyczce przeciwko K1CK Neosurf.

Trwającą trzy i pół tygodnia serię rewanżów zainicjuje już dzisiejszego popołudnia mecz pomiędzy AGO ROGUE a AVEZ Esport. Drużyna spod szyldu Krakena zatapiając łajbę piratów z całą pewnością zyskała ogromną dawkę motywacji, jednakże może być to niewystarczające w obliczu potęgi drużyny Woolite’a. Najbardziej zaciętym meczem wieczoru będzie zdecydowanie rozgrywany o 19:30 pojedynek pomiędzy Illuminar Gaming a Piratesports. Drużyny sąsiadują ze sobą na tabeli wyników, a ewentualne zwycięstwo pozwoli podopiecznym Veggie’go wedrzeć się do jej górnej części.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 17:30 – AGO ROGUE vs AVEZ
  • 18:30 – devils.one vs Diablo Chairs
  • 19:30 – Illuminar vs piratesports
  • 20:30 – PRIDE vs  K1CK Neosurf

Wszystkie spotkania Ultraligi transmitowane są w języku polskim na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.