Jak poinformował oficjalny fanpage H2K, Son Seok „StarDust” Hee dołączy do zespołu. Będzie pełnić funkcję asystenta trenera, Neila „Prolly” Hammada. Poprzednio mogliśmy widzieć go w trakcie wielu turniejów StarCraft II.

Dołączenie do zespołu przez StarDusta to jedno z ciekawszych wydarzeń ostatnich tygodni. Były zawodnik m.in. mYinsanity postanowił jednak zmienić dyscyplinę i od teraz będziemy mogli śledzić jego poczynania jako asystenta dotychczasowego trenera H2K, Neila „Prolly” Hammada. Poprzednio tę rolę pełnił Michael „Veteran” Archer.

Tak o dołączeniu StarDusta pisze oficjalny fanpage zespołu:

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy powitać nowy nabytek w rodzinie H2K – asystenta trenera, Son Seoka „StarDust” Hee. Koreańczyk jest bardzo rozpoznawalny w esporcie i posiada ogromne doświadczenie na międzynarodowych turniejach, co pozwoli na poprawę współpracy w zespole wraz z wyjściowym składem i głównym trenerem, Prollym.

Głównym zadaniem StarDusta będzie praca nad synergią nowego botalane'u H2K w postaci Shina „Nuclear” Jung-hyuna i Choia „Chei” Sun-ho z resztą zespołu. Nie da się ukryć, że obaj zawodnicy mogą mieć problemy z wpasowaniem się do drużyny, bowiem dla obu graczy będzie to pierwsza przygoda w europejskich rozgrywkach.