Stowarzyszenie Polskiego Sportu ponownie wychodzi z inicjatywą zagospodarowania czasu spędzonego w domu z uwagi na pandemię koronawirusa. Inicjatywa ma nie tylko charakter zabawy, lecz także charytatywny.

Z uwagi na rozpowszechniającą się pandemię koronawirusa jesteśmy zobowiązani do pozostawiania w domu. Z ideą zagospodarowania czasu poprzez turniej League of Legends wyszło Stowarzyszenie Polskiego Sportu. Inicjatywa okazała się hitem. Ponadto miała nie tylko charakter rozrywkowy, ale także charytatywny. W trakcie rozgrywek zbierano środki, które zostały przekazane Szpitalowi Zakaźnemu w Tychach.

Pierwsza edycja zawodów #zostańwdomu okazała się sporym sukcesem. Nic więc dziwnego, że organizatorzy zdecydowali się na kontynuację. Tym razem na polu bitwy nie zobaczymy 16, lecz 32 drużyny. Faza grupowa zostanie rozegrana już 3 kwietnia, natomiast kolejne dwa dni zostaną poświęcone playoffom. Turniej po raz kolejny posłuży szczytnemu celowi, albowiem w trakcie transmisji ponownie ruszy zbiórka na rzecz wspomnianego powyżej szpitala.

W celu zapoznania się z regulaminem oraz poznania szczegółów zapisów wejdźcie na stronę Stowarzyszenia Polskiego Sportu.