Już za kilka dni czekają nas niesamowite emocje związane z finałami drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. W ostatniej chwili jednak doszło do bardzo istotnej zmiany – w obliczu problemów z partycypowania w turnieju wycofało się AGO Singularity. W związku z tym na ich miejsce weszła drużyna, która fazę zasadniczą Polskiej Ligi Esportowej zakończyła na piątym miejscu – Sneaky FoxEZ.

“Lisy” dały o sobie znać z dobrej strony podczas rozgrywek. Jako jedyni byli  w stanie stawić czoła Illuminar Gaming – remis Sneaky FoxEZ był jedynym potknięciem iHG w całym sezonie zasadniczym. Choć po bardzo udanym debiucie drużyna Rajona miała momenty słabszej dyspozycji, to walka do samego końca o playoffy i 8 zebranych punktów wystarczyło, by w obliczu niespodziewanej sytuacji dostać się do finałów.

“Obecny sezon Polskiej Ligi Esportowej mimo piątego miejsca, czyli braku awansu do playoffs uznawałem za sukces. Szczęśliwie dla nas okazało się, że jednak wystąpimy w Warszawie. Mimo bardzo małej ilości czasu, postaramy się przygotować i być może zaskoczyć naszych przeciwników w półfinałach. Traktuję to starcie jako pojedynek Dawida z Goliatem, ale mimo wszystko to my urwaliśmy mapę iHG jako jedyni w czasie sezonu regularnego i na pewno nie podejdziemy do pojedynku przestraszeni. #goFoxEZ” komentuje Daniel Pastusiak, właściciel organizacji.