Już za kilkanaście minut ruszy kolejne spotkanie w ramach playoffów League of Legends European Championship. Tym razem SK Gaming z Oskarem „Selfmade’em” Boderkiem w składzie podejmie ekipę Splyce.

Piątkowe starcie pomiędzy Fnatic a Team Vitality zakończyło się jednostronnym wynikiem wskazującym na dominację zawodników brytyjskiej organizacji. O dzisiejszą dawkę emocji związanych z League of Legends zadba rywalizacja pomiędzy ekipami SK Gaming a Splyce, które zawalczą o występ w drugiej rundzie playoffów.

Zespół Oskara „Selfmade’a” Boderka w rozgrywkach zasadniczych zajął szóste miejsce, niemal ocierając się o brak możliwości kontynuowania walki o występ na Mid-Season Invitational. Dotychczasowe spotkania z pierwszymi rywalami w etapie drabinki turniejowej wskazywały na jednoznaczną przewagę podopiecznych Petera Duna.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco – wspomniany powyżej leśnik według wielu uchodzi za jednego z lepszych zawodników League of Legends European Championship na swojej pozycji. O tym, czy niegdyś „dziki lew”, a obecnie reprezentant SK Gaming zdoła utorować drogę do finału playoffów, przekonamy się już w przeciągu najbliższych godzin.

Transmisja ze spotkania w języku polskim dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.