Polak Marcin „Selfie” Wolski, który jest obecnie zawodnikiem amerykańskiego EchoFox prawdopodobnie dołączy do zespołu H2k.


Selfie w amerykańskich rozgrywkach League Championship Series jeszcze nie zadebiutował. W związku z problemami wizowymi Koreańczyka Yoo „Ryu” Sang-ook zastępuje go w H2k. Zespół po zmianie radzi sobie całkiem nieźle, plasując się na ex aequo z G2 Esports na pierwszym miejscu w tabeli LCS.

Po piątkowym meczu, Selfie na swoim fanpage'u napisał:

Ciesze sie ze zrobilismy 4:0 podczas subowania. Moja gra na scenie mnie nie satysfakcjonuje jeszcze , ale tydzien za tygodniem mysle ze bedzie tylko lepiej.

Możemy z tego wywnioskować, że Polak w H2k zostanie na dłużej. Pytanie tylko, czy włodarzy organizacji stać na wykupienie jego kontraktu. Byłoby to na korzyść Marcina, ponieważ EchoFox w Stanach radzi sobie bardzo słabo, zamykając tabelę LCS. Natomiast w H2k tworzyłby polskie trio wraz z Marcinem „Jankosem” Jankowskim i Oskarem „Vanderem” Bogdanem. W takim składzie Polacy mogliby powalczyć o awans na Mistrzostwa Świata w 2016 roku.