Za nami rewanże w grupach A i B Mid-Season Invitational. W obu wygrywały drużyny z wyższych koszyków, choć w zbiorze A SGB nie było faworytem do awansu. Natomiast T1 i RNG zmiażdżyło wszystkich rywali.

Zdecydowanym faworytem grupy A było T1 i rzeczywiście Keria i spółka ogrywali rywali. Najlepszy był ostatni ich meczy, gdyż koreański wspierający wybrał Rumble'a i wziął zestaw run ghost + cleanse. A co najlepsze potrafił to wykorzystać i T1 zmiażdżyło Wietnamczyków. Ci zaś byli już zadowoleni, ponieważ wcześniej dwukrotnie pokonali DetonatioN FocusMe. Natomiast to jest niezłe zaskoczenie, gdyż to Japończycy byli faworytami do awansu, a zajęli ostatnie miejsce z rekordem 1-5 ex aequo z Team AZE.

Bez zaskoczeń obyło się zaś w zbiorze B, choć byliśmy świadkami paru ciekawych spotkań. RED Canids na początku sensacyjnie zwyciężyło z PSG Talon. Jednak potem Brazylijczycy ulegli w starciu z Istanbul Wildcats. Za to PSG z łatwością pokonało Turków i zrewanżowało się RED Canids. A w najważniejszym meczu PSG Talon kontra Istanbul Wildcats byliśmy świadkami wyrównanej batalii, w której ekipa HongKongu wyszła górą i awansowała. O meczach Royal Never Give Up zaś nie można wiele powiedzieć. Chińczycy wygrali łącznie dziewięć spotkań, gdyż trzy rewanżowe musieli powtarzać z uwagi na nierówny ping.

Także w fazie Rumble zobaczymy: T1, Royal Never Give Up, G2 Esports, Saigon Buffalo, PSG Talon i Evil Geniuses. A tak prezentuje się terminarz jutrzejszego dnia, otwierającego rozgrywki main eventu MSI 2022:

  • 10:00 🇰🇷 T1 vs 🇪🇺 G2 Esports
  • 11:00 🇺🇸 Evil Geniuses vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 12:00 🇭🇰 PSG Talon vs 🇻🇳 Saigon Buffalo
  • 13:00 🇪🇺 G2 Esports vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 14:00 🇻🇳 Saigon Buffalo vs 🇺🇸 Evil Geniuses
  • 15:00 🇭🇰 PSG Talon vs 🇰🇷 T1