Za nami dwa dni spośród pierwszego tygodnia wiosennego splitu League of Legends Champions Korea 2020. Rozegrano cztery spotkania w formacie best of three, które zakończyły się zwycięstwem m.in. T1.

Po kilkumiesięcznej przerwie obfitującej w ogrom transferów ruszyły zmagania w ramach League of Legends Champions Korea. Liga, która wydała na świat największą liczbę zespołów sięgających po tytuł mistrza świata, rozpoczęła swój wiosenny split 2020 w miniony wtorek za sprawą spotkania pomiędzy DAMWON Gaming a T1, zespół niegdyś znany poprzez swojego sponsora tytularnego – SK Telecom.

Na przestrzeni ostatnich dwóch dni zmagań byliśmy świadkami czterech spotkań w formacie best of three, z czego dwa sprowadziły się do pełnych trzech map. Pierwsze punkty na swoje konto, oprócz wspomnianego powyżej T1, dodały zespoły Gen.G, SANDBOX Gaming oraz Afreeca Freecs. Mierzyły się one kolejno z KT Rolster, APK Prince oraz Griffin.

Kolejne zmagania w ramach LCK ruszą już jutro o 10:00. Transmisja z rozgrywek w języku angielskim dostępna jest na dedykowanym kanale w serwisie Twitch.TV.