Już dzisiejszego wieczoru ruszą spotkania w ramach pierwszej fazy European Masters. Pośród siedmiu drużyn walczących o miejsce w głównym etapie turnieju należy wyróżnić polskie devils.one.

Zmagania we wszystkich ligach narodowych League of Legends sprowadzały się do jednego punktu – uzyskania miejsca w turnieju European Masters. Spotkania w ramach pierwszego etapu wspomnianych powyżej zawodów ruszą już dziś o 18:00. O awans do kolejnej fazy zawalczy między innymi polska formacja devils.one, która zajęła drugie miejsce w rodzimej Ultralidze.

W rozgrywkach play-in będziemy obserwować siedem drużyn, natomiast jedynie dwie najlepsze z nich kontynuują walkę o lwią część z puli nagród wynoszącej 150 000 USD. Oprócz ekipy „diabełków” w walce o drugą część mistrzostw ujrzymy dwóch innych Polaków. Są to Lucjan „Shlatan” Ahmad oraz Mateusz „Tasz” Borkowski będący kolejno junglerem oraz trenerem Crvena zvezda Esports.

Transmisja w języku polskim z European Masters dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV. W przeciągu najbliższych dni przekonamy się, czy podopieczni Adriana „Hatchy'ego” Widery zdołają dołączyć do drużyny Rogue Esports Club w głównym etapie turnieju.