Popularny ex-jungler Lee „Rush” Yoon-jae dołącza do ekipy Counter Logic Gaming. Tym razem zawiesza swoją działalność jako profesjonalny jungler, i w nowym zespole będzie pełni role streamera.

Koreańczyk jest osobą, która wyrobiła sobie w Ameryce całkiem niezłą karierę. Po wielu latach w różnych drużynach, a gdzie najwięcej czasu spędził w Cloud 9, został on w listopadzie poprzedniego roku graczem Echo Fox. Z drużyną Ricka Foxa zdobywał on mieszane wyniki, a dodając do tego ciągłe wewnętrzne rotacje i niepewność co do występów w LCS, zdecydował się on opuścić Echo Fox w czerwcu. Od tamtego momentu, często wypowiadał się on w social mediach, że szuka nowego domu, nowej drużyny.

Nie wiadomo, ile, bądź też czy w ogóle wpłynęły jakieś oferty na maila leśnika. Pewnym było to, że Rush i jego stream przyciągają spore widownie, głównie ze względu na wysoki poziom i charyzma zawodnika. Zdecydowanie zauważyło to Counter Logic Gaming, które zdecydowało się zatrudnić byłego gracza Cloud 9 jako właśnie streamera.