Przed nami dwa pierwsze spotkania w ramach fazy play-off Polskiej Ligi Esportowej. Na start staną w szranki gracze Ravioli Ravioli oraz Szaty Maga. Na zwycięzcę czekają już reprezentanci Pompa Team.

17:00 Ravioli Ravioli vs. Szata Maga

Ravioli Ravioli było prawdziwą zmorą faworytów w fazie zasadniczej. Niekonwencjonalny styl gry sprawił, że drużyna Dawidsonka zanotowała aż sześć remisów w siedmiu spotkania. Nawet to nie dało im bezpośredniego awansu do playoffów i musieli walczyć z Piastem Gliwice w dogrywce. Pomimo spory problemów Lewus i jego kompani uporali się z drużyną z Gliwic i tym samym zameldowali się w playoffach. Na start zmierzą się z faworyzowaną Szatą Maga, która wczoraj wywalczyła sobie awans do ćwierćfinału Ultraligi. Tutaj po dość kiepskim splicie będą musieli rozpocząć udział w 'rękawicy' od pierwszej rundy.

20:00 Pompa Team vs. Ravioli Ravioli/Szata Maga

Na zwycięzcę poprzedniego spotkania czekaj dzisiaj pojedynek z Pompa Team. Pompa przez większość fazy zasadniczej okupowała czołówkę tabeli, ale wejście aktualizacji 8.23 kompletnie zbiło ich z tropu. Przegrali dwa pierwsze mecze na tej aktualizacji i tym samym stracili szanse na bezpośredni awans do finału w Gliwicach. Dzisiejsze spotkania odbędą się na aktualizacji 8.24 z wyłączoną Neeko.