Już dziś o 18:00 ruszy pierwsze spotkanie w ramach fazy grupowej głównego etapu European Masters 2020 Summer. W ramach poniedziałkowego wieczoru na Summoner's Rift zawalczą dwie formacje – AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Team.

Etap play-in bieżącej odsłony European Masters zakończył się pomyślnie dla reprezentantów 7more7 Pompa Team, którzy zameldowali się w kolejnym etapie turnieju. Sukces podopiecznych Zeturala oznacza, że w kolejnych fazach europejskich mistrzostw zobaczymy komplet polskich formacji. Dwie spośród trzech już dziś rozpoczną zmagania w ramach rozgrywek grupowych Main Eventu.

Pierwszy gwizdek głównego etapu EU Masters rozbrzmi już dziś o 18:00, gdy na Summoner's Rift zmierzą się formacje Misfits Premier z Agresivoo w składzie oraz Vodafone Giants reprezentowane między innymi przez Erdote. Na występy drużyn pochodzących z rodzimej Ultraligi będziemy musieli jednak zaczekać nieco dłużej. O godzinie 19:00 7more7 Pompa Team podejmie WLGaming Esports, zaś o 22:00 AGO ROGUE zawalaczy przeciwko Movistar Riders.

Pełen terminarz dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

  • 18:00 – Vodafone Giants vs Misfits Premier
  • 19:00 – WLGaming Esports vs 7more7 Pompa Team
  • 20:00 – Fnatic Rising vs GamersOrigin
  • 21:00 – Interpid Fox Gaming vs mousesports
  • 22:00 – AGO ROGUE vs Movistar Riders
  • 23:00 – SuppUp eSports vs. Team GamerLegion

Wszystkie mecze letniej odsłony European Masters skomentuje ekipa Polsat Games. Transmisja dostępna jest na kanale w serwisie Twitch.TV.